WIECZOREK POETYCKI „ZACZNIJ OD DZIŚ” PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 grudnia 2017 17:36

13 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Wojkowicach miało miejsce ciekawe spotkanie z poezją.  Do świetlicy szkolnej przybyło wielu gości, których powitała Pani Dyrektor Grażyna Trzcionka oraz organizatorki. Dzięki recytatorom – uczniom gimnazjum oraz  uczniom klasy IVa i V  szkoły podstawowej, którzy debiutowali na naszej scenie, przypomnieliśmy sobie to, co ważne w naszym życiu, co czyni je pięknym, wartościowym i daje człowiekowi radość. Były wiersze o miłości, uśmiechu, empatii, o triumfie dobra nad złem. Przebyliśmy podróż, która utwierdziła nas w przekonaniu, że tolerancja, pokora, sprawiedliwość, nadzieja to wartości nadające sens naszemu życiu. Jeden z recytatorów w roli lekarza  dawał  nam receptę na każdy dzień, aplikował tabletki radości i zastrzyk uśmiechu. Nie zapominajmy o tym w naszym zabieganym życiu.Mamy nadzieję, iż to spotkanie z poezją pozostawi ślad w naszych sercach i umysłach. Dziękujemy szacownym gościom za przybycie i wszystkim, którzy przyczynili się do  realizacji naszego spotkania, a młodzieży gratulujemy wspaniałych występów.

Organizatorki:

Elżbieta Jasik

Danuta Pawełczyk

Agnieszka Cieśla

 

Prawa autorskie
Gimnazjum w Wojkowicach

42-580 Wojkowice

ul. Sobieskiego 211 b

tel. (032) 769 51 08

gimnazjum.wojkowice@tlen.pl


width="140"


Szko³a z klas±