w VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 lipca 2017 20:41

VII POWIATOWY LITERACKI KONKURS OBCOJĘZYCZNY DLA GIMNAZJALISTÓW

Aleksandra Bolek z klasy III A brała udział w VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym organizowanym przez Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie. Uczestnicy musieli napisać pracę w jednym z języków: angielskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim na podany temat. Ola zdecydowała się napisać opowiadanie, które miało rozpocząć się słowami: „Zawsze wierzyłam, że mi się uda…”. Opowiadanie Oli zdobyło III miejsce w kategorii: język niemiecki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Prawa autorskie
Gimnazjum w Wojkowicach

42-580 Wojkowice

ul. Sobieskiego 211 b

tel. (032) 769 51 08

gimnazjum.wojkowice@tlen.pl


width="140"


Szko³a z klas±