XIII Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Obcojęzycznej PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 lipca 2017 20:32

XIII Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej w Będzinie

Na tegorocznym XIII Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Techniczno – Usługowych w Będzinie nasze Gimnazjum reprezentowali w języku niemieckim: Oliwia Łyko z klasy III A oraz Karol Wszołek  z klasy II A, natomiast w języku angielskim Katarzyna Gajdka z klasy I A oraz Monika Hajduła z klasy IIB. Tematem przewodnim w tym roku były „Elementy bajkowe i baśniowe w poezji i prozie obcojęzycznej.” Oliwia przedstawiła wiersz: Anity Menger „Märchenwelt” zajmując za swoją interpretację. I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych – język niemiecki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Prawa autorskie
Gimnazjum w Wojkowicach

42-580 Wojkowice

ul. Sobieskiego 211 b

tel. (032) 769 51 08

gimnazjum.wojkowice@tlen.pl


width="140"


Szko³a z klas±