Dzień Dziecka w Gimnazjum w Wojkowicach PDF Drukuj
poniedziałek, 19 czerwca 2017 13:14

Ten wspaniały i radosny dzień rozpoczął się w naszej szkole od życzeń złożonych wszystkim uczniom. Dyrektor p. M. Całka życzyła gimnazjalistom :radosnych chwil w życiu, spełnienia marzeń, super ocen, zdrowia i wspaniałej zabawy. Po tym miłym powitaniu uczniowie przeszli do świetlicy szkolnej, w której zaprezentowali program artystyczny o tematyce savoir-vivre. Było to podsumowanie działającej przez cały rok szkolny Akademii Dobrych Manier. Piosenki, scenki, hasła promujące kulturalne zachowanie oceniało szanowne jury. Oto wyniki:

I miejsce zajęła klasa  I b

II miejsce zajęła kl IIIb

III miejsce zajęła kl IIa

IV miejsce zajęła kl Ia

v miejsce zajęła kl IIb

Było miło i wesoło, a imprezie towarzyszył motyw przewodni pochodzący z jednej z granych w tym dniu piosenek: ”Proszę, dziękuję, przepraszam te słowa dziś ogłaszam...''Były też słodkości  pyszne pączki  sponsorowane   gimnazjalistom przez nauczycieli i rodziców . Następnie uczniowie przystąpili do kolejnych zadań. Grupa uzdolniona plastycznie przygotowała plakaty, promujące życie bez nałogów i uzależnień. Zadanie realizowane było w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj   Trzeźwy Umysł. Zwolennicy sportu uczestniczyli w rozgrywkach sportowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

- piłka nożna chłopców

klasa III a (sportowa) – reszta szkoły

- koszykówka dziewcząt

klasa III a (sportowa) – reszta szkoły

- siatkówka chłopców

drużyna Bartosza F. – drużyna Pawła K.

- siatkówka dziewcząt klas pierwszych

I a – I b

- piłka nożna chłopców klas pierwszych

I a – I b

9: 0

Wszystkim dziękujemy za miło spędzony czas.

Organizatorzy:

Elżbieta Komorowska – Jasik