„Jak bawić się bez używek?” PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 czerwca 2017 20:45

To pytanie postawili sobie zainteresowani gimnazjaliści w ramach realizowanego projektu gimnazjalnego. Jego cele sprowadzały się do: pobudzenia gimnazjalistów do refleksji, zwiększenia ich świadomości na temat szkodliwości używek i dokonywania przez nich właściwych wyborów dotyczących zdrowia oraz do kształtowania aktywnej postawy twórczej w zakresie tworzenia prac plastycznych. Projekt przebiegał w III etapach: najpierw  gimnazjaliści opracowali ankiety, następnie przeprowadzili je wśród uczniów i rodziców celem uzyskania opinii na ten temat. Dzięki temu powstały dwie prezentacje multimedialne pt. „Jak bawić się bez używek?” oraz „Stop używkom!”. Na zakończenie projektu gimnazjaliści wykonali prace plastyczne prezentujące pomysły rodziców i uczniów -  „Jak bawić się bez używek?”

Opiekunki grupy: Aneta Polak – Sitko, Irena Lisowska - Krypciak

projekt gimnazjalny ..... uzależnienia

 

Prawa autorskie
Gimnazjum w Wojkowicach

42-580 Wojkowice

ul. Sobieskiego 211 b

tel. (032) 769 51 08

gimnazjum.wojkowice@tlen.pl


width="140"


Szko³a z klas±