Dzień Polskiej Niezapominajki PDF Drukuj
środa, 31 maja 2017 10:01

ŚWIĘTO NIEZAPOMINAJKI 2017

Jak co roku w maju w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Polskiej Niezapominajki – święto polskiej przyrody, a jednocześnie dzień życzliwości i uprzejmości dla każdego. Z tej okazji w szkole miały miejsce różnorodne działania kształtujące postawę szacunku do przyrody, a także do innych osób. Szkolna społeczność ubrała się na niebiesko, działała poczta kwiatowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia każdy każdego mógł obdarować nie tylko niezapominajką, ale również innymi bukietami ślicznych wiosennych kwiatów. Jak co roku, klomby przed szkołą obsiane zostały przez uczniów nasionami różnorodnych kwiatów, abyśmy mogli cieszyć się ich widokiem w przyszłym roku. W świetlicy szkolnej zorganizowano wystawę pt. „Te, co skaczą, biegają, fruwają…”, w czasie której zostały zaprezentowane zdjęcia pupili uczniów oraz prace plastyczne i zdjęcia, które zrobili absolwenci gimnazjum prezentujące świat zwierząt.

Adriana Lewandowska - Włodarczyk

Agnieszka Grzybek - Adamek